top of page
ALEŠ ZVĚŘINA & STUDIO AZ-DESIGN

Jsme firma zabývající se tradičním, ručním zpracováním skla, ale také současnými trendy

a designem.

Na trhu působíme již od roku 1997

a spolupracujeme jak s řadou renomovaných firem, tak i celosvětově známými výtvarníky.

 

Provádíme vysoce kvalitní zpracování skla do interiéru či exteriéru, tradiční řemeslnou práci, design ve skle, trofeje, plastiky a jiné. 

 

Používáme řadu technik jako například foukání, pískování, řezání diamantovou pilou, zavrtávání, lepení skla, leštění, malování (zlatem, platinou, listry aj.) a vybavení naší firmy je na špičkové úrovni.

Jsme předními výrobci kvalitního a originálně dekorovaného olovnatého křišťálu.

Pod vedením našich designérů, jsme schopní zrealizovat projekty dle přání našich klientů a to

od samotného návrhu až po realizaci.

ales800.png

ALEŠ ZVĚŘINA

Aleš Zvěřina je sklářský výtvarník a designér, zabývající se nejen broušením skla, ale také vytváří řadu ojedinělým designů, které aplikuje na samotné sklo a tak vznikají unikátní skleněné produkty, které jsou známé po celém světě.

 

Pod jeho rukami vznikají prvotřídní kusy, doplňující nejeden současný interiér. Jako sklářský designér navrhuje nejen broušené produkty, ale používá další řadu sklářských zušlechťovacích technik. V současné době se jeho pozornost soustřeďuje nejen na broušené objekty a užitné produkty, ale zabývá se také zpracováním kovu a tak vznikají prvotřídní a unikátní lustry a svítidla, která kombinuje s již výše zmíněným kovem. Jeho produkty mají vždy dokonalé zpracování a promyšlený design.

Zlata Zvěřinová

Zlata Zvěřinová je sklářská designérka, pod jimiž rukami vznikají nejen malované užitné předměty, ale také výtvarné skvosty, které mají vysokou uměleckou hodnotu.

 

Spolu se svým manželem Alešem Zvěřinou vytváří ojedinělé skleněné produkty, které bývají zastoupeny na řadách celosvětově známých výstav. V jejich firmě se tak prolíná brusičské řemeslo, které dokonale ovládá sám majitel společnosti spolu s výtvarným malířským umem jeho ženy Zlaty Zvěřinové.

zlata800.png
bottom of page